DKY ON KONSEPTİ
Dünya hızla değişiyor, dönüşüyor.
Bizce gayrimenkul sektörü de bu değişime ve dönüşüme ayak uydurmalı.
Kendini yeniden tanımlamalı.

Yeni nesil yaşam platformu
Dünyadan ve ülkemizden tüm gayrimenkul konseptlerini, yaşam modellerini, kullanıcıların beklentilerini inceledik, araştırdık ve her biri kendi alanında uzman paydaşlarımızla birlikte ON adını verdiğimiz “hayata açık” bir yaşam platformu tasarladık. Teknoloji ile barışık, sosyalleşmeyi ve paylaşımı hayatın merkezine alan, en ince detayına kadar özenle tasarlanmış, ulaşılabilir ve sürdürülebilir bir platform.
DKY ON. Yeniliğe, fikirlere, keşfetmeye, müziğe, harekete açık.
Teknolojiye, eğlenceye, tatlara, arkadaşlığa, doğaya, paylaşmaya açık.
İşlevselliğe açık
DKY ON’da, evinizdeki eşyalar birçok işlev görecek biçimde tasarlanmıştır. Mesela bir dolap aynı zamanda bir ütü masasıdır veya bir dolap açıldığında tam donanımlı bir çalışma masasına dönüşebilir. Aynı şekilde bir sandalye katlandığında bir merdiven olabilir. DKY ON’daysanız salonda başladığınız diziyi hiç kesinti yaşamadan yatağınızda bitirebilirsiniz. Evde değişiklik yapmak istediğinizde yalnızca mobilyaların yerini değiştirmekle kalmaz, isterseniz duvarların yerini de değiştirerek bambaşka bir eve sahip olabilirsiniz. Alanların verimliliğini artırmaya yönelik, işlevselliği önemseyen bu yaklaşım sayesinde, gerçekten yetecek kadar yer satın alarak, şehir merkezinde ulaşılabilir fiyata yaşama şansına sahip olursunuz.
DKY ON hayatınıza işlevsellik katan tüm yeniliklere açıktır.
Paylaşmaya açık
DKY ON’da komşunun matkabı sizin de matkabınızdır. Sizin dikiş makineniz de onun makinesi... Kırk yılın başı lazım olan tüm eşyaları, DKY ON’da komşularınızdan kolayca temin edebilirsiniz. Kendi eşyalarınızı da komşularınızın paylaşımına açarak, doğabilecek her tür ihtiyacınızı kısa sürede ve yakınınızdan karşılayabilirsiniz. Okuduğunuz kitabı kütüphaneye bırakır, başkalarının da o kitaptan faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Hobi bahçesinde, komşularınızla ortak yetiştirdiğiniz maydanoz ve dereotunu salatanıza özenle koyarken, şehirde de doğayla iletişimde olabileceğinizi hatırlarsınız. Meselâ işe yalnız gidiyorsanız arabanızın yan koltuğunu, sizinle aynı rotada giden komşunuzla paylaşabilirsiniz. Ya da örneğin, denemek istediğiniz bir hobi hakkında bilgisi olan bir komşunuza danışabilirsiniz. Tüm bu paylaşımlar DKY ON’lular için özel olarak tasarlanan paylaşım ekonomisi uygulamaları entegre edilmiş, dünyanın ilk dijital topluluk portalı üzerinden gerçekleşir. DKY ON konsepti için bir araya gelen bütün DKY ON kurumsal paydaşları, size daha bütüncül bir hayat deneyimi yaşatmak için paylaşım ekosistemini kendi içlerinde zaten oluşturmuşlardır.
DKY ON paylaşmaya açıktır.
Sosyalliğe açık
DKY ON’da eve kapanmak bir mecburiyet değildir. Dünyada gelişen trendler takip edilerek tasarlanan ev dışı alanlarınız, hayatınıza keyif katmak için, ON’un açıklık felsefesine uygun olarak tasarlanmıştır. Sosyal etkileşimi artırmaya yönelik birçok yeniliği barındıran Club ON’da, ortak mutfakta maharetli arkadaşlarınızla birlikte gurme lezzetleri keşfedebilir, oyun turnuvalarına katılabilir, amfitiyatroda kurulan dev ekranda maç ya da belgesel izleyebilirsiniz. Club ON’da, komşunuzun sahnede müzik yeteneklerini sergilemesini ya da yaptığı son yolculuğuyla ilgili sunumunu izleyebilir, en sevdiğiniz grupların parçalarını dinleyebilir, mobil çalışma özgürlüğünün tadını çıkarmak için tasarlanmış alanlarda sosyalleşerek çalışabilir, dilediğinizce eğlenebilir, dinlenebilirsiniz. Bütün bunları yaparken de, “Aidatım ne olacak?” diye düşünmezsiniz. Çünkü bu alanlar, adilane kullanım için kullandığınız kadar ödediğiniz birkaç alan dışında, sizin için tamamen ücretsiz olacak şekilde kurgulanmıştır.
DKY ON sosyalleşmeye açıktır.
Teknolojiye açık
DKY ON teknoloji dostu ve “Türkiye’nin, App’i olan ilk projesidir”. Cep telefonu ya da tabletiniz üzerinden kolayca kullanabileceğiniz AplikasyON uygulaması sayesinde Club ON’daki aktiviteler için rezervasyon yaptırabilir veya kendiniz bir etkinlik oluşturabilirsiniz. İlgi alanlarınızı paylaştığınız insanlarla sosyal kulüpler kurabilir, kitlesel fonlama kullanarak projelerinizi hayata geçirebilir, komşularınızla etkileşim yaratabilir, DKY ON’da paylaşım ekonomisine katılabilirsiniz. Ev dışı alanlardaki ekranlar yardımıyla ON’daki komşularınızı daha yakından tanıyabilir, ON’da gerçekleşen etkinliklerden, İstanbul’daki sanat, spor etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz. DKY ON’da eviniz siz nasıl isterseniz öyledir. Ünlü iç mimarlar tarafından tasarlanan evinizi, kendi beğenilerinize göre özelleştirebilir, sadece size özgü olan hayalinizdeki o evi, sanal gerçeklik uygulaması KombinasyON ile kendiniz oluşturabilirsiniz. Zamanınızı ve bütçenizi geri kazandıran, hayatınızı basitleştiren, “gerçekten” akıllı ev teknolojileri de DKY ON’da.
DKY ON hayatı kolaylaştıran tüm teknolojilere açıktır.
İLETİŞİM FORMU